DZIAŁANIA WOLONTARIACKIE W LISTOPADZIE

1. Przez cały listopad i grudzień zbieramy karmę dla zwierzaków z naszego wrocławskiego schroniska. Jak co roku chcemy zwierzakom podarować świąteczną paczkę.

2. Dodatkowo, z inicjatywy nauczycieli naszego przedszkola, w połowie listopada odbędzie się w naszej szkole zbiórka/ kwesta do puszki. Zbiórka ta jest firmowana przez LOP. Pieniądze zebrane podczas kwesty również trafią do podopiecznych Wrocławskiego Schroniska dla Zwierząt.

3. Startujemy również z zupełnie nową akcją prowadzoną przez Fundację Mam Marzenie. Od 9 lat wolontariusze tej fundacji, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki, zabawki, gry, puzzle, artykuły szkolne.

Przekazanie podarunków odbywa się 25 listopada czyli w Dzień Pluszowego Misia.

Wszystkie osoby chętne wesprzeć tą akcję, mogą przynosić wymienione wyżej produkty/zabawki (oczywiście całkowicie nowe) i zostawiać je w przygotowanym do tego kartonie przy portierni szkolnej.

POMAGANIE JEST FAJNE !!!