Kadra

Dyrekcja
Dyrektor: Jerzy Podgórski
dyrektor@zsp5.osobowice.org

Wicedyrektorzy: Iwona Szymanowicz – wicedyrektor ds szkoły, Teresa Galewska – wicedyrektor ds przedszkola

Sekretariat

Sekretarz szkoły: Renata Krzysztan

Kierownik gospodarczy: Elżbieta Ożóg

Poniedziałek-Piątek 7:00-15:00

Świetlica szkolna
Sylwia Tompalska, Aleksandra Karkowska, Renata Cierpiał-Małasiewicz

Poniedziałek-Piątek 6:30-17:00

Pedagog szkolny

Poniedziałek 8:00-13:00
Wtorek 9:00-13:30
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-14:30
Piątek 8:00-11:00

Pielęgniarka szkolna

Grażyna Pogorzelec

Poniedziałek  
Środa  

Wychowawcy

  • Klasa 0a: 
  • Klasa 0b: 
  • Klasa Ia: Renata Kowalczyk
  • Klasa Ib: Patrycja Baczmańska
  • Klasa IIa: Katarzyna Krasucka
  • Klasa IIb: Ewa Pawlicka
  • Klasa IIIa: Jolanta Adamczewska
  • Klasa IIIb: Dorota Broniszewska
  • Klasa IVa: Maria Kaczmarska
  • Klasa IVb A. Szałańska
  • Klasa Va: Cyprian Pawłowski
  • Klasa VIa: Zuzanna Janus
  • Klasa VIb: Agnieszka Halicka
  • Klasa VIIa: Renata Cierpiał Małasiewicz
  • Klasa VIIb: Klaudia Grzyb
  • Klasa VIIIa: Alicja Tocicka

Nauczyciele

  • Agata Babińska: wychowanie przedszkolne
  • Agnieszka Halicka: nauczyciel języka polskiego, katecheta
  • Agnieszka Żołud: wychowanie przedszkolne
  • Aleksandra Karkowska: nauczyciel muzyki i techniki
  • Alicja Tocicka: nauczyciel języka polskiego
  • Anna Kröekel: nauczyciel języka niemieckiego
  • Cyprian Pawłowski: nauczyciel przyrody, biologii, chemii, nauczyciel świetlicy
  • Danuta Kiałka: nauczyciel informatyki, matematyki
  • Dorota Broniszewska: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Ewa Pawlicka: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Grażyna Grzebyk: nauczyciel języka angielskiego
  • Iwona Szymanowicz: nauczyciel matematyki
  • Jan Taczyński: nauczyciel geografii
  • Jerzy Koń: nauczyciel fizyki
  • Jolanta Adamczewska: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Katarzyna Krasucka: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Klaudia Grzyb: nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyka korekcyjna
  • Małgorzata Gorczycka: nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • Marcin Mlek: nauczyciel religii
  • Maria Kaczmarska: nauczyciel języka angielskiego
  • Marta Dolata: nauczyciel plastyki, nauczyciel logopeda, nauczyciel świetlicy, opiekun Samorządu Uczniowskiego, Wolontariatu
  • Marzena Kołacz: pedagog szkolny
  • Patrycja Baczmańska: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Renata Cierpiał-Małasiewicz: nauczyciel historii
  • Renata Kowalczyk: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Sylwia Tompalska: nauczyciel świetlicy, specjalista ds. BHP
  • Weronika Pawełkowicz: wychowanie przedszkolne
  • Zuzanna Janus: nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyka korekcyjna

Konsultacje nauczycieli