Kadra

Dyrekcja
Dyrektor: Jerzy Podgórski
dyrektor@zsp5.osobowice.org

Wicedyrektorzy:

Iwona Szymanowicz – wicedyrektor ds szkoły, Teresa Galewska – wicedyrektor ds przedszkola

Sekretariat

Sekretarz szkoły: Renata Krzysztan

Kierownik gospodarczy: Elżbieta Ożóg

Poniedziałek-Piątek 7:00-15:00

Świetlica szkolna
Sylwia Tompalska, Grzegorz Kopacki, Anna Stróżyńska, Marta Dolata

Poniedziałek-Piątek 6:30-17:00

Pedagog szkolny

Poniedziałek 8:00-13:00
Wtorek 9:00-13:30
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-14:30
Piątek 8:00-11:00

Psycholog szkolny 

Poniedziałek10:45-15:45
Wtorek8:00-15:30
Środa8:00-9:40
Czwartek8:00-10:35
Piątek11:50-12:50

Pielęgniarka szkolna

Grażyna Pogorzelec

Poniedziałek  
Środa  

Wychowawcy

  • Klasa 0a: Agata Babińska, Agnieszka Żołud
  • Klasa 0b: Aleksandra Krakowska, Agata Miniach-Jerzyk
  • Klasa Ia: Jolanta Adamczewska
  • Klasa Ib: Dorota Broniszewska
  • Klasa IIa: Renata Kowalczyk
  • Klasa IIb: Patrycja Baczmańska
  • Klasa IIIa: Katarzyna Krasucka
  • Klasa IIIb: Ewa Pawlicka
  • Klasa IVa: Marzena Pieprzowska
  • Klasa IVb: Marta Kamraj
  • Klasa Va: Maria Kaczmarska
  • Klasa Vb Alicja Tocicka
  • Klasa VIa: Cyprian Pawłowski
  • Klasa VIIa: Zuzanna Furman
  • Klasa VIIb: Agnieszka Halicka
  • Klasa VIIIa: Renata Cierpiał Małasiewicz
  • Klasa VIIIb: Grzegorz Kopacki

Nauczyciele

  • Agata Babińska: wychowanie przedszkolne
  • Agata Jerzyk: wychowanie przedszkolne
  • Agata Goliszek: nauczyciel wspomagający
  • Agnieszka Halicka: nauczyciel języka polskiego, katecheta
  • Agnieszka Żołud: wychowanie przedszkolne
  • Agnieszka Kamykowska: nauczyciel wspomagający, nauczyciel świetlicy
  • Aleksandra Karkowska: nauczyciel muzyki i techniki
  • Aleksandra Krakowska: wychowanie przedszkolne
  • Alicja Tocicka: nauczyciel języka polskiego
  • Anna Krökel: nauczyciel języka niemieckiego
  • Anna Stróżyńska: nauczyciel świetlicy
  • Cyprian Pawłowski: nauczyciel przyrody, biologii, chemii
  • Danuta Kiałka: nauczyciel informatyki, matematyki
  • Dorota Broniszewska: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, historii
  • Ewa Pawlicka: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
  • Grażyna Grzebyk: nauczyciel języka angielskiego
  • Grzegorz Kopacki: nauczyciel świetlicy, wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej
  • Iwona Szymanowicz: nauczyciel matematyki
  • Jan Taczyński: nauczyciel geografii
  • Jerzy Koń: nauczyciel fizyki
  • Jolanta Adamczewska: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Katarzyna Krasucka: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Katarzyna Krzysztofik: psycholog szkolny, nauczyciel wspomagający
  • Klaudia Grzyb: nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyka korekcyjna
  • Maciej Chomicz: nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie
  • Magdalena Szewczyk: nauczyciel neurologopeda
  • Małgorzata Gorczycka: nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • Maria Kaczmarska: nauczyciel języka angielskiego
  • Marta Dolata: nauczyciel plastyki, nauczyciel logopeda, nauczyciel świetlicy, opiekun Samorządu Uczniowskiego, Wolontariatu
  • Marta Kamraj: nauczyciel języka polskiego
  • Marzena Kołacz: pedagog szkolny
  • Marzena Pieprzowska: nauczyciel matematyki
  • Patrycja Baczmańska: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, katecheta
  • Renata Cierpiał-Małasiewicz: nauczyciel historii
  • Renata Kowalczyk: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Sabina Bosiacka: pedagog szkolny
  • Sylwia Tompalska: nauczyciel świetlicy, matematyki, specjalista ds. BHP
  • Zuzanna Furman: nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyka korekcyjna