Kadra

Dyrekcja
Dyrektor: Jerzy Podgórski
dyrektor@zsp5.osobowice.org

Wicedyrektorzy:
Iwona Szymanowicz – wicedyrektor ds szkoły, Agnieszka Żołud – wicedyrektor ds przedszkola

Sekretariat:

Sekretarz szkoły: Renata Krzysztan

Sekretarz szkoły ds. uczniów: Justyna Jędraszek
justyna.jedraszek@wroclawskaedukacja.pl

Kierownik gospodarczy: Elżbieta Ożóg
eozog2005@wroclawskaedukacja.pl

Specjalista ds. administracyjnych: Joanna Bąk
joanna.bak@wroclawskaedukacja.pl

Poniedziałek-Piątek7:00-15:00

Świetlica szkolna:
Sylwia Tompalska, Anna Stróżyńska, Marta Dolata, Karina Szczepanek, Agnieszka Kamykowska, Renata Kowalczyk

Poniedziałek-Piątek6:30-17:00

Pedagog szkolny – Marzena Kołacz

Poniedziałek
Wtorek9:20-11:50
Środa11:30-12:55
Czwartek
Piątek9:40-10:45

Psycholog szkolny – Katarzyna Krzysztofik

Poniedziałek10:45-15:45
Wtorek8:00-15:30
Środa8:00-9:40
Czwartek8:00-10:35
Piątek11:50-12:50

Pielęgniarka szkolna

Grażyna Pogorzelec

Poniedziałek  
Środa  

Wychowawcy

  • Klasa Ia: Katarzyna Krasucka
  • Klasa Ib: Agata Babińska
  • Klasa Ic: Aleksandra Krakowska
  • Klasa IIa: Jolanta Adamczewska
  • Klasa IIb: Dorota Broniszewska
  • Klasa IIIa: Agata Miniach-Jerzyk
  • Klasa IIIb: Patrycja Baczmańska
  • Klasa IVa: Renata Cierpiał-Małasiewicz
  • Klasa IVb: Klaudia Grzyb
  • Klasa Va: Marzena Pieprzowska
  • Klasa VIa: Maria Kaczmarska
  • Klasa VIb Alicja Tocicka
  • Klasa VIIa: Cyprian Pawłowski
  • Klasa VIIIa: Zuzanna Furman
  • Klasa VIIIb: Agnieszka Halicka

Nauczyciele

  • Agata Babińska: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna
  • Agata Miniach-Jerzyk: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna
  • Agnieszka Halicka: nauczyciel języka polskiego, katecheta
  • Agnieszka Żołud: wychowanie przedszkolne
  • Agnieszka Kamykowska: nauczyciel wspomagający, nauczyciel świetlicy
  • Aleksandra Karkowska: nauczyciel muzyki i techniki
  • Aleksandra Krakowska: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna
  • Alicja Tocicka: nauczyciel języka polskiego
  • Anna Krökel: nauczyciel języka niemieckiego
  • Anna Stróżyńska: nauczyciel świetlicy
  • Cyprian Pawłowski: nauczyciel przyrody, biologii, chemii
  • Danuta Kiałka: nauczyciel informatyki, matematyki
  • Dorota Broniszewska: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, historii
  • Grażyna Grzebyk: nauczyciel języka angielskiego
  • Grzegorz Kopacki: nauczyciel świetlicy, wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej
  • Iwona Szymanowicz: nauczyciel matematyki
  • Jan Taczyński: nauczyciel geografii
  • Jerzy Koń: nauczyciel fizyki
  • Joanna Małek: nauczyciel języka angielskiego
  • Jolanta Adamczewska: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Katarzyna Krasucka: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Katarzyna Krzysztofik: psycholog szkolny, nauczyciel wspomagający, opiekun Samorządu Uczniowskiego
  • Karina Szczepanek: nauczyciel świetlicy
  • Klaudia Grzyb: nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyka korekcyjna
  • Maciej Chomicz: nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie
  • Magdalena Szewczyk: nauczyciel neurologopeda
  • Małgorzata Gorczycka: nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • Maria Kaczmarska: nauczyciel języka angielskiego
  • Marta Braciak: nauczyciel matematyki
  • Marta Dolata: nauczyciel plastyki, nauczyciel logopeda, nauczyciel świetlicy, opiekun Wolontariatu
  • Marta Kamraj-Bachorska: nauczyciel języka polskiego, opiekun Samorządu Uczniowskiego
  • Marzena Kołacz: pedagog szkolny
  • Marzena Pieprzowska: nauczyciel matematyki
  • Patrycja Konieczna: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, katecheta
  • Renata Cierpiał-Małasiewicz: nauczyciel historii
  • Renata Kowalczyk: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel świetlicy
  • Sabina Bosiacka: nauczyciel wspomagający
  • Sylwia Tompalska: nauczyciel świetlicy, specjalista ds. BHP
  • Zuzanna Furman: nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyka korekcyjna

Grafik dyżurów nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023  

L.p.  Imię i nazwisko  Dzień tygodnia godziny od.. do…  Sala …  
1.  Adamczewska Jolanta  Wtorek  12.30- 13.30  sala 11  
2.  Babińska Agata  Czwartek   11.50-12.50   sala 1 
3. Bosiacka Sabina Poniedziałek  12.50-13.50 pokój nauczycielski 
4.  Braciak Marta    Poniedziałek  7:00-8:00 s.1.05  
5.  Broniszewska Dorota   Czwartek  12.45- 13.45  Sala 18 
6.  Chomicz Maciej  Poniedziałek   15:30- 16:00  pokój nauczycielski  
7.  Cierpiał-Małasiewicz Renata  Wtorek 7:30-8:00  sala 1.06 Wtorek 13.50-14.20  s.1.06 
8.  Dolata Marta  Poniedziałek   15.15 – 16.15   pokój nauczycielski  
9.  Furman Zuzanna  Poniedziałek: 14:50-15:20 Wtorek 14:50-15:20 Pokój n. wf 
11.  Grzyb Klaudia  Wtorek  13:50-14:20   Czwartek  13:50-14:20  Spokój n. wf
12.  Halicka Agnieszka  Środa 12.35-13.05, pokój naucz.  Piątek 15.30-16.00, s. 1.07  
13.  Kaczmarska Maria   Poniedziałek 7;30-8;00 (7,8a,8b) Czwartek 13:50-14:20 (4a,4b,5a,5b,6a) Sala 1.03 
14.  Kamraj-Bachorska Marta  Wtorek 13.50-14.50  S.1.02  
15. Kamykowska Agnieszka Wtorek 12:30-13:30 p. nauczycielski 
16.  Karkowska Aleksandra  Poniedziałek  14.45-15.45 Sala 1.07   
17.  Kiałka Danuta    Czwartek 7.15 – 7.45  sala 1.10  
18.  Kołacz Marzena   Środa 14.35-15.35 gabinet pedagoga  
19  Konieczna   Patrycja  Poniedziałek, wtorek 7.30 -8.00, sala 13   
21.  Kowalczyk Renata   Wtorek 12.00-12.30 świetlica  
22. Koń Jerzy Środa 14:45-15:15 p. nauczycielski 
23 Krakowska Aleksandra  Czwartek 12:40 13:40 
24.  Krasucka Katarzyna   środa 11.30-12.30  sala 16  
25.  Krokel Anna  Środa  14.45-15.45 s.1.07  
26.  Krzysztofik Katarzyna  Wtorek 15.00-16.00  gabinet psychologa 
27.  Małek Joanna  Środa, 15.30-16.30 
28.  Miniach – Jerzyk Agata  Środa, czwartek 7.30-8.00, sala 10 
29.  Pawłowski Cyprian  Wtorek 7:30-8:00 (dla klas 7a, 8a, 8b) sala 1.08 Piątek, od 13:40 do 14:10 (dla klas 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b)  sala 1.08  
30.  Pieprzowska Marzena  Czwartek 7.30-8.00  Piątek 13.50-14.20  Sala 1.04 
31.  Stróżyńska Anna  Wtorek 11.30-12.00 Piątek15.30-16.00  świetlica  
32.  Szczepanek Karina  Wtorek 15:30-16:30,  świetlica  
33.    Szymanowicz Iwona  Środa 14.00-15.00  gabinet wicedyrektora 
34.  Taczyński Jan  poniedziałek 7.30-8.00 sala 1.09  
35.  Tocicka Alicja  Czwartek 12.35-13.05 sala 1.01 (dla 6b, 4b + rodzice) oraz 15.30-16.00 sala 1.01 (dla 8a i 4a)   
36.  Tompalska Sylwia  Poniedziałek  11:30 – 12:30  sala 0.11