
Miesięczne archiwum: luty 2025
Handballmania 2025
ANIOŁKOWE GRANIE PODSUMOWANIE
Serdeczne podziękowania dla wszystkich życzliwych uczniów, rodziców i nauczycieli za przekazanie pięknych upominków dla wspaniałej trójki dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka. Marzenia dzieci zostały spełnione i kolejny już raz Aniolkowe Granie w naszej szkole zakończyło się powodzeniem, co widać na załączonych obrazkach.
POMAGANIE JEST FAJNE!!!



Turniej szachowy
Szachy, emocje i walka do ostatniej figury!
17.02. w naszej szkole odbył się pierwszy TURNIEJ SZACHOWY zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Pomysłodawcą całego wydarzenia był nasz niezastąpiony przewodniczący szkoły, Mikolaj Sawicki, który zorganizował prawdziwe szachowe zmagania.
Do walki o puchar stanęło aż 40 zawodników! Ostatnia partia rozegrała się pomiędzy Antkiem Bochenkiem a Piotrkiem Cząstkiewiczem i była to emocjonująca walka na noże… szachowe! Zwycięzcą okazał się Antek, który zgarnął pierwsze miejsce!
Trzecie miejsce przypadło Kajetanowi Gronczyńskiemu, który w świetnym stylu stoczył pełną napięcia partię z Mateuszem Kaczmarkiem!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Mamy nadzieję, że to początek szachowej tradycji w naszej szkole! Kto wie, może w przyszłym roku rozegra się jeszcze bardziej epicka bitwa o szachowy tron?















Trzeci i czwarty dzień półkolonii
Drugi dzień półkolonii
Rekrutacja do klas pierwszych
Zimowe półkolonie w naszej szkole
Zimowe półkolonie szkolne rozpoczęte! 🙂





