Uroczyste wręczenie nagród

23 czerwca był ważnym dniem dla naszej szkolnej społeczności. To właśnie dzisiaj wręczono uczniom dyplomy i nagrody za osiągnięcia i dokonania z bieżącego roku szkolnego. Uczniowie wykazali się wiedzą w wielu konkursach, niektórzy z nich zajęli zaszczytne miejsca. Ponadto wyróżniono uczniów, którzy w szczególny sposób angażowali się w życie szkoły, np. poprzez pracę w samorządzie szkolnym czy wolontariacie. Okazało się, że możemy poszczycić się również wieloma osiągnięciami sportowymi. W szczególny sposób zostały wyróżnione uczennice z klasy 8, które w latach 2017-2022 zdobyły wiele sukcesów sportowych i godnie reprezentowały naszą szkołę.⚽️🏀🏆 Ponadto najlepsi uczniowie z klas 4-8 odebrali nagrody z programu SUPER PIĄTKA. Rada Rodziców dla uczniów, którzy uzyskali najwyższe średnie i wzorowe zachowanie, ufundowała karty upominkowe. To był dzień pełen emocji!👏 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ⬇️