Czwórbój przyjaźni

W dniach 10 i 11 maja 2022 roku na Stadionie LA przy ulicy Witelona odbyły się zawody Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA. Pierwszego dnia w zawodach uczestniczyły dziewczynki a drugiego chłopcy. Przy pięknej słonecznej pogodzie młodzi sportowcy rywalizowali w czterech konkurencjach w tym: bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 metrów (dziewczynki) i 1000m (chłopcy).

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczynki: Maria Głód, Maria Więcław, Maja Mruk, Zofia Wojewoda, Łucja Duban

Chłopcy: Hubert Śliz, Jacek Gaura, Jan Śliz, Aleksander Basiewicz, Dawid Luchowski, Kamil Kulka

Nasi reprezentanci spisali się znakomicie 🙂 Dziewczynki zajęły 6 miejsce zdobywając 927 pkt. natomiast chłopcy zajęli 11 miejsce zdobywając 806 pkt. W zawodach uczestniczyło ponad 20 szkół podstawowych z Wrocławia.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody lekkoatletyczne, które odbędą się 18 maja na Stadionie LA przy ulicy Witelona, tym razem uczniowie wrocławskich szkół będą rywalizować indywidualnie w wielu konkurencjach lekkoatletycznych.
Naszym uczniom życzymy dużo wytrwałości i sukcesów.