Wielki sukces naszych srebrnych medalistek!

Dnia 22 września 2020 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych. Chłopcy w kategorii Igrzyska Dzieci (2008r i młodsi) na dystansie 6x1000m uplasowali się w połowie stawki na 15. miejscu.

W składzie sztafety chłopców byli: Jacek Gaura, Ignacy Feluś, Maciej Mosiołek, Jakub Mokrzycki, Hubert Śliz oraz Filip Luchowski. Chłopcy walczyli dzielnie do ostatnich metrów, jednak konkurencja w tym roku była na bardzo wysokim poziomie.

Gratulujemy wytrwałości i pięknej walki!

Największy sukces odniosły dziewczynki w kategorii Igrzyska Dzieci (2008r i młodsi) na dystansie 6×800 metrów. Zawodniczki zdobyły Wicemistrzostwo Wrocławia  z łącznym czasem 26,47 w składzie: Maria Głód, Hanna Wysocka, Maja Mruk, Olga Więcław, Maria Więcław, Małgorzata Rogus. Walka była wyrównana, Maria Głód rozpoczęła bieg i przekazała pałeczkę sztafetową, przybiegając jako liderka, przez pierwsze trzy zmiany uczennice naszej szkoły plasowały się na 1. miejscu, podczas późniejszych zmian spadły na miejsce 3., a srebrny medal na ostatnich metrach wywalczyła Małgorzata Rogus, która wyprzedziła swoją przeciwniczkę tuż przed metą.

Warto dodać, że najlepszy czas spośród 240 startujących zawodniczek zdobyła uczennica naszej szkoły, Małgorzata Rogus.

Gratulacje dla wszystkich dziewcząt za piękna walkę, współpracę  i duże emocje. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.