IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 6.05 oraz 9.05 uczniowie klasy V i VI reprezentowali naszą szkołę w zawodach międzyszkolnych w mini piłce nożnej. Zawody odbyły się na Stadionie Olpijskim przy ul. Paderewskiego we Wrocławiu. Rywalizowaliśmy m.in. z SP 45, SP 8, SP 78 oraz SP 108. Ostatecznie nasza szkoła zajęła 3 miejsce w turnieju.

Turniej miał na celu upowszechnianie sportu wśród młodzieży szkolnej, aktywne uczestnictwo w imprezach sportowych stanowiących kontynuację celów i zadań wychowania fizycznego i zdrowotnego oraz propagowanie zdrowego trybu życia.

W skład naszej reprezentacji wchodzili: Jakub Dokurno, Jakub Mączka, Michał Kozłowski, Dawid Dym, Kacper Pałubiński,Tadeusz Majner, Dominik Konopka, Arkadiusz Rapa, Piotr Rogus, Kacper Franiak, Damian Sitarz, Dawid Kaczmarek, Igor Krzywicki.
Trener: Klaudia Domaszczyńska.

zawody