KONKURS RECYTATORSKI „SPOTKANIE Z WIERSZEM” 2016

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, który jest organizatorem konkursu recytatorskiego „Spotkanie z wierszem” na terenie naszego miasta. Konkurs recytatorski odbywa się raz w roku w czterech szkołach Wrocławia. W naszej placówce osobą odpowiedzialną za organizację konkursu na szczeblu dzielnicy
Psie Pole jest p. Jolanta Adamczewska.
Cele konkursu:
popularyzacja poezji dziecięcej,
rozbudzanie wrażliwości poetyckiej uczniów w młodszym wieku szkolnym,
rozwijanie zdolności recytatorskich.
Zasady konkursu: uczestnicy przygotowują recytację jednego utworu poetyckiego z kanonu literatury dziecięcej. Uczestników obowiązuje ten sam utwór na wszystkich etapach. Konkurs przeprowadzany jest w trzech etapach: szkolnym, dzielnicowym i miejskim.
W etapie szkolnym, który odbył się 18.02.2016r. zostali wyróżnieni następujący uczniowie:
Maja Mruk klasa I a,
Kaja Zygmunt klasa I a,
Tymoteusz Gaura klasa III a.
Uczniowie Ci reprezentowali naszą szkołę na etapie dzielnicowym konkursu „Spotkania z wierszem”.
Do etapu miejskiego zakwalifikowała się Maja Mruk z klasy I a  GRATULUJEMY !!!