Jak wspominamy ,,Kiermasz Bożonarodzeniowy” w naszej szkole?

Zgodnie z tradycją dnia 16 i 17 grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz bożonarodzeniowy, który zrealizowany został w oparciu o projekt edukacyjny nadzorowany przez p. Ewę Pawlicką. Na wszystkich etapach wykonywania zadań aktywnie uczestniczyli nauczyciele i inni pracownicy szkoły, uczniowie klas 0 – VI, rodzice oraz dziadkowie.

W tym roku szkolnym uczniowie wykonali rekordową ilość ozdób choinkowych, stroików i kartek bożonarodzeniowych, a rodzice – świątecznych wypieków. Wszystkie prace plastyczne zaprezentowane były, a następnie sprzedane w holu naszej placówki. Natomiast ciasta i ciasteczka można było skosztować w szkolnej kawiarence.

Jak zawsze wzorowo spisali się wolontariusze, którzy pod opieką p. Marty Dolaty przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli również uczniowie klas: II b, III a, III b oraz kl. IV,  którzy pod kierunkiem  p. Joanny Szymachy – Antoniewicz, Patrycji Baczmańskiej, Katarzyny Krasuckiej, Agnieszki Dziekan zaśpiewali nam przepiękne polskie kolędy.

Drugiego dnia trwania kiermaszu można było obejrzeć Jasełka w wykonaniu  dzieci z klasy ,,0” przygotowane przez wychowawczynie: p. Agnieszkę Żoud i p. Agatę Babińską.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i osobom zainteresowanym za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia, które od wielu lat wprowadza nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

 

IMG_20151217_105855 (449x800) IMG_20151217_110111 (449x800) IMG_20151217_180921 (449x800)