JEST NAS CORAZ WIĘCEJ

Mecz we Wrocławiu z Wicemistrzem Polski, PGE Atom Trefl Sopot był spotkaniem drużyn, które walczą w tym sezonie o najwyższe cele. Mimo niewygodnego terminu (środek tygodnia, późna pora), sympatycy Impel Wrocław dopingowali swoje ulubienice do ostatniego tchu. Impelki zagrały przy pełnych trybunach, słysząc okrzyki i gorące wsparcie wrocławian.

4 listopada nie tylko Klub Kibica Impel Wrocław pokazał, jak bardzo wierzy w siłę swojego zespołu. O doping z trybun zadbali wszyscy zebrani w tym dniu w Orbicie. 3000 kibiców zgodnie krzyczało „Go Impel!”. Siatkarki niejednokrotnie podkreślały, że doping płynący z trybun ma dla nich potężne znaczenie. O tym zdecydowanie pamiętali kibice, włączając się głośnymi brawami w wybijane bębnem tempo. Uczniowie wrocławskich szkół przygotowali transparenty, a „klaskacze” w ich rękach były ciągle w ruchu.

Pomimo przegranego meczu (Impel Wrocław 1-3 PGE Atom Trefl Sopot) nie przestajemy wierzyć w dziewczyny a jeszcze bardziej je wspieramy !

Kolejny mecz już w sobotę 14 listopada. Impel Wrocław zmierzy się z KS Pałac Bydgoszcz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.  A przed meczem Orlen Ligi zapraszamy na mecz Ligi Mistrzyń Impel Wrocław – Dresdner SC w najbliższą środę 11 listopada już o 18:00.

DSC04854 (1) (800x533) DSC04860 (800x533)