Wrocławski Turniej Ekologiczny

W dniu 16.05.2015r.czwórka naszych uczniów reprezentująca naszą szkołę wraz z nauczycielką przyrody p. Natalią, wzięło udział w międzyszkolnym Wrocławskim Turnieju Ekologicznym zorganizowanym w ZSP Nr 2 we Wrocławiu. Dzieci rozwiązywały testy i zagadki z zakresu ekologii oraz brały czynny udział w zawodach sportowych. Na zakończenie nasi uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody za udział w rozgrywkach ekologiczno – sportowych. Turniej Ekologiczny odbył się w ramach projektu : „Szkoła Promująca Zdrowie” do której należy nasza Szkoła Podstawowa Nr 21.

Naszym uczniom: Oliwii Ogińskiej i Zuzannie Michałowskiej z klasy III oraz Zuzannie Surmie i Oliwii Mielczarek z klasy VI serdecznie gratulujemy, a pozostałych zachęcamy do wzięcia udziału w następnych edycjach Turnieju Ekologicznego.

?????????????????????? ?????????????????????? ?????????????????????? ??????????????????????