Tradycyjnie o ,,Kiermaszu Bożonarodzeniowym”

Jak co roku w naszej szkole odbył się ,,Kiermasz Bożonarodzeniowy”, który zrealizowany został w oparciu o projekt edukacyjny pod kierunkiem pani Ewy Pawlickiej i dzięki aktywnej współpracy nauczycieli, uczniów i rodziców.

W tym roku szkolnym impreza ta miejsce 10 i 19 grudnia, podczas której uczniowie zaprezentowali i sprzedali większość swoich ozdób choinkowych i innych prac świątecznych. Ponadto wolontariusze z naszej szkoły pod opieką pani Marty Dolaty i pani Doroty Broniszewskiej przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

W nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas dzieci z klasy 0, które wystąpiły w przedstawieniu jasełkowym przygotowanym przez wychowawczynie: panią Agnieszkę Żoud i panią Agatę Babińską.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom i wszystkim zainteresowanym za pomoc w realizacji tego ważnego wydarzenia w życiu szkoły i całego środowiska.

kiermasz1