Wycieczka do zoo

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW dniach 23.04.2013r.  i 26.04.2013r. w ramach lekcji przyrody , której uczy Pani Natalia Kaszluk, zostały zorganizowane bezpłatne wyjścia do ZOO  dla klas 4, 5 i 6. Celem zajęć i wycieczki do ZOO było uzupełnienie wiedzy z edukacji ekologicznej i  z lekcji przyrody oraz integracja klas.

Na początku dzieci wysłuchały prezentacji przeprowadzonej przez przewodnika ZOO w sali multimedialnej. Po prezentacji uczniowie wzięli udział w dyskusji gdzie mieli możliwość zadawania pytań do zagadnień poruszanych podczas prezentacji. Następnie dzieci wraz z opiekunami zostały oprowadzone po obszarze ZOO , którego dotyczyła dana prezentacja. Po zajęciach z przewodnikiem dzieci oprowadziła po innych częściach ZOO nauczycielka przyrody p. Natalia Kaszluk. Z racji tego ze pogoda dopisała dzieci wróciły z wycieczki zadowolone. Szczególne zainteresowanie i atrakcję wzbudziły wśród uczniów pobyt u Kotików afrykańskich oraz na dziecińcu zwierzęcym , gdzie dzieci mogły pogłaskać i nakarmić małe kózki, owieczki i inne maluchy z ZOO.

Nad porządkiem i bezpieczeństwem zajęć czuwała p. Natalia Kaszluk- nauczycielka przyrody oraz p. Alina Antoszewska i p. Ewelina Myciuk-Kopka -wychowawczynie klas IV i V.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA